Тіні незабутих предків

Тіні незабутих предків (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Тіні незабутих предків» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Тени незабытых предков /

"Тіні незабутих предків" - молодіжний трилер про студентів, які, самі того не бажаючи, допомогли злим силам звільнитися від закляття, що стримувало їх понад двісті років. Намагаючись привернути увагу дівчини, що йому сподобалась, Іван випадково стає причиною зникнення таємничої згарди - амулета, за допомогою якого карпатські мольфари скували злих духів. На тілі Вані та його друзів проявляються дивні символи, схожі на ті, що були зображені на зниклій згарді. Дивакуватий професор, вкрай стурбований цими подіями, пояснює студентам як виправити ситуацію. Потрібно вирушити у ліси Карпат та знайти нащадка одного з мольфарів, що брав участь у заклятті. Можливо молодь і не віднеслась би до цієї інформації серйозно, якби не загинули при загадкових обставинах сам професор та одна із студенток.

"Тіні незабутих предків" - черговий фільм Любомира Левицького ("Штольня"). Трилер, наповнений загадковою карпатською міфологією, кінокритики вже охрестили першим голлівудським фільмом України. На посаду головного оператора запросили американця Марка Еберлі, який у числі інших операторів працював над зйомками "Аватара" та саги "Сутінки".

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2013
Країна
Україна
Мова дублювання
українська
Жанр
трилер, комедія, детектив
В головних ролях
Олена Мусієнко, Богдан Юсипчук, Ольга Фреймут, Дмитро Ступка, Владислав Нікітюк, Паша Лі
Режисер
Любомир Левицький
Сценарій
Любомир Левицький, Андрекс Селіванов
Прокат
З 14 листопада 2013
Тривалість
120 хв.
Вікові обмеження
16 років