Смерть у мережі

Смерть у мережі (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Смерть у мережі» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Смерть в сети / The Den

Трилер "Смерть у мережі" показує життя молодої жінки (Мелані Папаліа), яка мимоволі стає свідком страшного злочину. В інтернеті з'являється сайт, головною темою якого являються вбивства та смерть. Поліція безуспішно намагається знайти творця жахливого ресурсу, а тим часом відвідувачів на ньому стає усе більше. Відеоролики, що зображують справжню смерть, приваблюють усе більше глядачів, сайт розростається та має власний чат. Вивчати поведінку людей у мережі береться головна героїня. Вона все глибше поринає у віртуальну спільноту тих, кого приваблюють сцени смерті. Якось спостерігаючи за людьми у відеочаті, вона випадково стає свідком жорстокого вбивства. І якщо відео зі смертю тяжко хворих людей можна хоч якось пояснити, не вбачаючи в цьому жодного злочинного змісту, то побачене героїнею змушує тремтіти від жаху самих стійких експертів та бувалих криміналістів.

Картина "Смерть у мережі" являє собою творчий дебют режисера Захарі Донохью та сценариста Лорен Томпсон. Для виконання головної ролі новачки запросили досвідчену акторку Мелані Папаліа, яка з раннього дитинства постійно знімається для серіалів.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2013
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
жахи, трилер
В головних ролях
Мелані Папаліа, Девід Шлачтенхауфен, Адам Шапіро, Метт Ріді, Білл Оберст мл., Катя Певек
Режисер
Захарі Донохью
Сценарій
Захарі Донохью, Лорен Томпсон
Прокат
З 12 грудня 2013
Тривалість
81 хв.
Вікові обмеження
21 років