Стажери

Стажери (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Стажери» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Кадры / The Internship

Фільм "Стажери" можна було б віднести до комедій про взаємовідносини поколінь. Головні герої - Біллі (Вінс Вон) та Нік (Оуен Уілсон) - відмінні продавці. Проте за вікном ера нових технологій, продавати та купувати набагато зручніше не відходячи від комп'ютера, тож хлопці стали не потрібні на своєму попередньому робочому місці. Аби не сидіти склавши руки, друзі беруться за пошуки нової роботи, які приводять їх у групу стажерів величезної інтернет-корпорації. Необізнаність у новинках інформаційних технологій хлопці компенсують харизматичністю, винахідливістю та чималим життєвим досвідом.

Комедія "Стажери" від режисера Шона Леві ("Ніч у музеї", "Молодята", "Оптом дешевше") обіцяє не лишити глядача байдужим з багатьох причин. Для роботи над картиною зібралася команда, яка вміє розсмішити, створення комедій - їхній коник. Не лише режисер, але й сценарист, а також виконавці головних ролей все своє життя присвятили цьому жанру. Тож любителям посміятися ні в якому разі не варто пропускати прем'єру.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2013
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
комедія
В головних ролях
Вінс Вон, Оуен Уілсон, Роуз Бірн, Макс Мінгелла, Ділан О'Брайен, Джон Гудман
Режисер
Шон Леві
Сценарій
Вінс Вон, Джаред Штерн
Прокат
З 13 червня 2013
Тривалість
119 хв.
Вікові обмеження
14 років