Той, що біжить лабіринтом

Той, що біжить лабіринтом (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Той, що біжить лабіринтом» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Бегущий в лабиринте / The Maze Runner

Головний герой картини «Той, що біжить лабіринтом» – хлопець Томас (Ділан О’Брайен). Одного разу він прокидається у темному ліфті. Він пам’ятає лише своє імя, решта спогадів відсутні. Вийшовши з ліфту, він зустрічає з півсотні таких самих хлопчаків, як і він. Усі вони позбавлені спогадів та знаходяться у лабіринті, із якого неможливо вибратися – щоночі високі стіни переміщаються, а проходи заповнюють хижі чудовиська, які періодично вбивають когось із хлопців. Одного разу ліфт привозить у Лабіринт дівчину на ім’я Тереза (Кая Скоделаріо). Вона не при свідомості, але тримає у руці записку, зміст якої дарує усім надію на швидкий порятунок.

Фантастичний трилер знято за однойменним романом Джеймса Дашнера. Молодіжна антиутопія завоювала популярність серед читачів, і після цього письменник написав дві частини продовження,а також приквел. Якщо не рахувати досвідченого Дашнера, то над картиною працювали новачки. А отже можна розраховувати на свіжий та нетривіальний підхід до постановки.

imbd_logo Created with Sketch.
6.8/10
Рік
2014
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
фантастика, трилер, детектив
В головних ролях
Ділан О’Брайен, Уілл Поултер, Кая Скоделаріо, Томас Сенгстер, Патрішія Кларксон
Режисер
Уес Болл
Сценарій
Джеймс Дашнер, Грант Пірс Майєрс, Ной Оппенхайм
Прокат
З 18 вересня 2014 по 22 жовтня 2014
Тривалість
113 хв.
Вікові обмеження
16 років