Рейд 2

Рейд 2 (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Рейд 2» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Рейд 2 / The Raid 2: Berandal

Головний герой бойовика «Рейд 2» – офіцер Рама (Іко Ювайс). Із усіх спецназівців, що брали участь у штурмі будинку у першій частині, від єдиний лишився у живих. Намагаючись забути побачене, Рама звільняється з поліції. Але налагодити мирне життя не виходить – бандити вбивають його рідного брата. Керований жагою помсти, герой занурюється у кримінальні кола Джакарта і дуже скоро добирається до самої верхівки. Знову на його долю випаде боротьба до останнього, тільки цього разу справа набагато серйозніша, адже він один і надіятися немає на кого.

Зйомки картини тривали 8 місяців і проходили на початку 2013. Сценарій, якому слідував режисер, був готовий давно. Саме він мав лягти в основу першого фільму, проте виявився складним у виробництві і був відкладений до кращих часів. Першу картину зняли відштовхуючись від більш простого сюжету. Після успіху у світовому прокаті, творці повернулися до початкової версії. Більше того, мова йде вже про те, що картина про офіцера Раму стане трилогією.

imbd_logo Created with Sketch.
8/10
Рік
2014
Країна
Індонезія
Мова дублювання
українська
Жанр
бойовик , трилер , кримінал
В головних ролях
Ико Ювайс , Джулі Естелль , Яян Рухьян , Доні Аламсях , Аріфін Путра , Тіо Пакусодево , Кадзукі Китамура , Рюхей Мацуда , Ока Антара , Кеніті Ендо
Режисер
Гарет Еванс
Сценарій
Гарет Еванс
Прокат
З 03 квітня 2014 по 16 квітня 2014
Тривалість
155 хв.
Вікові обмеження
21 років