Таємне життя Уолтера Мітті

Таємне життя Уолтера Мітті (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Таємне життя Уолтера Мітті» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Невероятная жизнь Уолтера Митти / The Secret Life of Walter Mitty

«Таємниче життя Уолтера Мітті» - комедія про доброго дивака Уолтера (Бен Стіллер), який працює рядовим редактором у популярному журналі «Life». У своїх мріях він багато на що здатен, він сильний, вродливий та чарівливий. А головне – він готовий здійснити подвиг. У будь-який момент наш герой може поринути у свої мрії, не помічаючи нічого довкола. І не важливо, що в житті над ним глузують, а нудна та одноманітна робота не обіцяє нічого нового. Все йшло звичним чином допоки Уолтер не зустрів загадкову жінку.

«Таємниче життя Уолтера Мітті» - екранізація геніального оповідання Джеймса Тербера. Автор неймовірно точно зумів зобразити фантазера та його відірваність від усього, що відбувається у житті. У англійській мові існують слова, що пішли від імені головного героя, та вказують на людину, який більше часу витрачає на мрії, аніж на реальність. Розповідь і раніше намагалися перенести на екран. У 1947 році вийшла кіно версія історії, яка, як і нинішня, суттєво відрізняється від першоджерела, проте зберігає стиль та настрій, адаптує оповідання до нашого часу. Режисером картини став Бен Стіллер, який також виконав головну роль. Для Стіллера, за плечима якого близько 100 фільмів, це одинадцята режисерська робота.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2013
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
фентезі, драма, комедія, пригоди
В головних ролях
Бен Стіллер, Крістен Уіг, Шон Пенн, Адам Скотт, Кетрін Хан, Петтон Освальт
Режисер
Бен Стіллер
Сценарій
Стів Конрад, Джеймс Турбер
Прокат
З 09 січня 2014
Тривалість
114 хв.
Вікові обмеження
14 років