Сутінки. Сага. Світанок: Частина 2

Сутінки. Сага. Світанок: Частина 2 (2012) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Сутінки. Сага. Світанок: Частина 2» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Сумерки. Сага. Рассвет: Часть 2 / The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2

Ставши вампіром, Беллі належить познайомитися з вічністю. Вона звикає до нового для неї життя і заздалегідь готова до всіх її труднощів. Незважаючи на її сутність, відмова від крові дається Белі набагато легше, ніж іншим членам сім'ї Калленів. Засновник клану впевнений, що це пов'язано зі смиренням дівчини і її готовністю прийняти нове життя.

«Сутінки. Сага. Світанок: Частина 2 »- довгоочікуваний фінал екранізації бестселера Стефані Майєр, який вийде в світ у листопаді 2012 року. Глядачі знову побачать всіх героїв цієї непростої історії, деякі з яких сильно змінилися.

Белла і Едвард - щасливі батьки підростаючої Ренесмі. Дівчинка - плід їхнього кохання, заради якої Белла віддала свою людське життя. Вона наполовину вампір, наполовину людина. Вона єдина у своєму роді, тому всі жахливо переживають за її майбутнє. Дівчинка починає дуже швидко дорослішати, і батьки задаються закономірним питанням: «Чи не станеться так, що все її життя пройде занадто швидко?».

Масла у вогонь підливає ще й бачення Еліс, в якому явно проступає загроза в сторону малятка. Вольтурі хочуть знищити напівкровку, так як помилково приймають дівчинку за зверненого у вампіра дитини, а це, як ми знаємо, суворо заборонено. Еліс бачить в майбутньому і ще дещо, однак замовчує про це. Вона йде разом з Джаспером, попросивши залишилися зібрати всіх для майбутнього пояснення з Волтурі.

«Сутінки. Сага. Світанок: Частина 2 »- це грандіозний фінал епічність історії, який буде жити в серцях її шанувальників вічно. Не пропустіть битву між двома найсильнішими кланами, яка відбудеться з першим снігом на світанку. Можливо, ранок для деяких уже не настане.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2012
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
фентезі, драма, мелодрама
В головних ролях
Крістен Стюарт, Роберт Паттінсон, Тейлор Лотнер, Меггі Грейс, Біллі Берк, Дакота Фаннінг, Ешлі Грін, Майкл Шин, Ніккі Рід, Лі Пейс
Режисер
Білл Кондон
Сценарій
Мелісса Розенберг, Стефані Майєр
Прокат
З 15 листопада 2012
Тривалість
112 хв.
Вікові обмеження
16 років