Весільний майстер

Весільний майстер (2015) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Весільний майстер» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Шафер на прокат / The Wedding Ringer

Головний герой картини – Даг Харріс (Джош Гад). На носі весілля, і щастя нареченого не знало б меж, якби не одне але! Він ніяк не може знайти хоча б одного дружбу. Не кажучи вже про сімох друзів! Але відступати нікуди – Даг встиг пообіцяти своїй нареченій Пейдж (Кейлі Куоко-Суітінг), що потрібна кількість друзів нареченого з'явиться на весіллі. Єдиний вихід із ситуації – звернутися по допомогу до компанії, яка надає весільних свідків на прокат. Управляє конторою Джиммі (Кевін Харт). Що з себе представляє цей Джиммі? Хто його друзі і як вони себе поводитимуть? Щоб дізнатися це доведеться наважитися і найняти хлопців на таку незвичайну роботу.

Комедія «Весільний майстер» створена Джеремі Гареліком. Це перший повнометражний фільм режисера. Проте в інших аспектах кіноіндустрії він не новачок. Для цієї картини Гарелік став одночасно продюсером, режисером і співавтором сценарію. Зніматися в якості актора не став, хоча й має такий досвід («Тупий і ще тупіший 2»).

imbd_logo Created with Sketch.
6.7/10
Рік
2015
Країна
США
Мова дублювання
українська, російська (Ялта)
Жанр
комедія
В головних ролях
Кейлі Куоко-Суітінг, Алан Річсон, Катрін Чен, Ніккі Вілан, Джош Гад, Кевін Харт
Режисер
Джеремі Гарелік
Сценарій
Джеремі Гарелік, Джей Лавендер
Прокат
З 30 квітня 2015
Тривалість
101 хв.
Вікові обмеження
18 років