Експеримент «Офіс» (18+)

Дивіться фільм Експеримент «Офіс» (18+) (Эксперимент «Офис») у кінотеатрі Планета Кіно в Києві (Блокбастер, Степана Бандери проспект, 34В, метро Петрівка). До вашої уваги трейлер, афіша, розклад сеансів, ціна і можливість купити квитки на фільм Експеримент «Офіс» (18+) 2017 року.
Эксперимент «Офис» / The Belko Experiment

Події розгортаються в Колумбії. Міжнародна корпорація «Белко» набирає штат співробітників для роботи в цьому регіоні. Знайшлося 80 чоловік, які будуть раді своїй зарплатні, попри те, що доведеться жити в досить небезпечних умовах. Перший же робочий день підніс їм випробування, до якого мало хто був готовий. Вийти з приміщення неможливо, а по гучному зв'язку на весь офіс лунає голос. Він наказує співробітникам вбивати один одного. У разі непокори працівники самі будуть вбиті. У правдивості слів голосу всі змогли переконатися відразу ж, побачивши перші трупи. Чи стануть офісні працівники безжальними вбивцями? Для багатьох це лише питання часу.

Трилер «Експеримент «Офіс»» про колег, які опинилися в замкнутому просторі – дітище режисера Грега Макліна, що спеціалізується на трилерах і бойовиках. До більшості своїх фільмів він сам писав сценарій, проте на цей раз сюжет належить Джеймсу Ганну, режисерові фільмів «Вартові Галактики» і «Вартові Галактики 2».

Рік
2017
Країна
США, Колумбія
Озвучений
українською мовою
Жанр
бойовик, трилер, жахи
В головних ролях
Джон Галлахер мол., Тоні Голдуїн, Адріа Архона, Джон К. Маꥳнлі, Мелоні Діаз, Овайн Йомен
Режисер
Грег МакЛін
Сценарій
Джеймс Ганн
Прокат
З 20 липня 2017, орієнтовно по 02 серпня 2017
Знижки в будні та вихідні весь день
З 20 липня 2017 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
88 хв.
Вікові обмеження
18+