Дитинство лідера

Дитинство лідера (2015) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Дитинство лідера» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

The Childhood of a Leader

Події драми розгортаються у Франції в 1918 році. У родині американського дипломата (Ліам Каннінгем) та його дружини (Береніс Бежо) підростає син на ім'я Прескотт (Том Світ, Роберт Паттінсон). Стаючи мимовільним свідком ділових розмов батька, хлопчик формує своє ставлення до світового порядку. Разом з цим, надмірний деспотизм батьків призводить до того, що з Прескотта виростає тиран і диктатор, рівних якому світ ще не бачив.

Детективна драма «Дитинство лідера» – це дітище 28-річного Брейді Корбета. Спільно з Моною Фастволд Лерче він написав сценарій до фільму, а також зайнявся режисурою. Задумка фільму з'явилася у Корбета 10 років тому, тоді ж він почав самостійно писати сценарій. Основна знімальна робота велася з січня по березень 2015 року в Будапешті. Прем'єра відбулася на 72-му Венеціанському кінофестивалі, де картина завоювала дві нагороди – за кращий дебютний фільм та кращу режисуру.

imbd_logo Created with Sketch.
6.2/10
Рік
2015
Країна
Великобританія, Франція, Бельгія
Озвучений
українською мовою
Жанр
драма, жахи, детектив
В головних ролях
Роберт Паттінсон, Береніс Бежо, Ліам Каннінгем, Стейсі Мартін, Софі Кертіс, Ребекка Дайан, Скотт Ал
Режисер
Брейді Корбет
Сценарій
Кріс Коен, Брейді Корбет
Прокат
З 29 вересня 2016, орієнтовно по 05 жовтня 2016
Знижки в будні та вихідні весь день з
29 вересня 2016 р.
Тривалість
115 хв.
Вікові обмеження
16+