The Happy Film

The Happy Film (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «The Happy Film» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Счастливый фильм / The Happy Film

25 березня всесвітньовідомий дизайнер Стефан Загмейстер приїздить в Україну на прем’єру свого документального фільму «The Happy Film»

Тільки цього дня у Києві в рамках презентації пройде автограф-сесія, а перед фільмом Стефан Загмейстер особисто привітає гостей прем’єри своїм спічем.

«The Happy Film» — це експеримент творчої особистості у гонитві за пошуком себе. В один прекрасний момент Стефан вигадує проект зі зміни особистості. Він намагається з'ясувати, які фактори роблять щасливою людину з мегаполісу. За порадою психолога Загмейстер експериментує з трьома різними підходами: медитацією, терапією і медичними препаратами.

«The Happy Film» документує його пошуки і чесно показує все, що Стефан зустрічає на своєму шляху: радість, екстаз, розбите серце, зміни, любов і навіть смерть. Загмейстер доповнює усе це безліччю створених візуальних образів і життєвими мудростями, які відображають його допитливість і любов до пригод, і демонструють неповторний талант дизайнера. «The Happy Film» не обіцяє зробити вас щасливим, але подорож автора допоможе дійти до осмислення того, як можна досягти це самостійно.

Прем’єрні покази пройдуть у Києві, Одесі, Харкові і Львові. Особисто Стефан Загмейстер представить фільм тільки на прем’єрі у Києві 25 березня.

Перший візит Стефана в Україну — важлива подія для креативної індустрії країни. Він є одним із найвідоміших дизайнерів нашого часу, його роботи надихають дизайнерів всього світу, а сам Стефан є особистим кумиром для багатьох з них.

Дизайн як робота для Загмейстера — не тільки спосіб самовираження або джерело доходу, але і стиль життя, його основна пристрасть і безкінечне джерело щастя в житті. Він живе в місті своєї мрії, Нью-Йорку, викладає в нью-йоркській школі візуального мистецтва School of Visual Arts і регулярно виступає на конференції TED, розповідаючи про сенс дизайну в житті людей і свій пошук щастя.

За свої роботи Стефан неодноразово отримував престижні нагороди, у тому числі отримав Grammy за дизайн обкладинок для музичних альбомів. Серед його клієнтів такі музичні ікони, як The Rolling Stones, Jay-Z, Talking Heads, David Byrne, Brian Eno і музикант Лу Рід, канал HBO і Музей Гуттенхайма.

Також Стефан відомий своїми книгами і арт-проектами, в яких він сам часто і стає центральним діючим персонажем, як і у випадку його першого фільму, на який у нього пішло 6 років життя.

Перед показом пригощає Gazela від мережі магазинів Good Wine.

imbd_logo Created with Sketch.
7.6/10
Рік
2016
Країна
США, Великобританія, Франція, Австрія, Індонезія
Озвучений
українською мовою
Жанр
документальний
В головних ролях
Джонатан Хайд, Шеннон Хенкін, Бен Наборс, Стефан Загмейстер, Джессіка Волш
Режисер
Хіллман Кертіс, Бен Наборс, Стефан Загмейстер
Сценарій
-
Прокат
З 25 березня 2017 по 09 квітня 2017
Тривалість
96 хв.
Вікові обмеження
18+