Гніздо горлиці

Гніздо горлиці (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Гніздо горлиці» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Гніздо горлиці

Дарина (Римма Зюбіна) зовсім недавно мала прекрасну сім'ю. Разом з чоловіком Дмитром (Віталій Лінецький) ростили красуню-доньку (Олександра Сизоненко), і планували організувати свій бізнес – невеликий готель. Але фінансові труднощі не залишили вибору, і жінці довелося виїхати на заробітки в Італію. Повертаючись у відпустку через два роки, Дарина не впевнена, що її чекають. Чоловік, колись коханий, вже не викликає колишніх почуттів, шокує незапланована вагітність доньки. Не встигнувши розібратися з тим, що вона застала вдома, героїня дізнається, що і сама чекає дитину.

Драма «Гніздо Горлиці» на прикладі звичайної сім'ї з Буковини розповідає про проблеми трудової міграції. Для виконавця головної ролі Віталія Лінецького фільм став однією з останніх ролей в кіно. Як і події фільму, зйомки проходили в Чернівецькій області та в Італії. Прем'єрний показ фільму відбувся в рамках Одеського міжнародного кінофестивалю, де картина визнана найкращим українським повнометражним фільмом.

imbd_logo Created with Sketch.
7.6/10
Рік
2016
Країна
Україна
Мова дублювання
українська
Жанр
драма
В головних ролях
Римма Зюбіна, Віталій Лінецький, Мауро Чіпріанi, Ліна Бернарди, Наталія Васько, Сільвія Рубіно
Режисер
Тарас Ткаченко
Сценарій
Тарас Ткаченко, Василь Мельник
Прокат
З 10 листопада 2016, орієнтовно по 30 листопада 2016
Знижки в будні та вихідні весь день з
10 листопада 2016 р. (у Львові Форум не діють)
Тривалість
102 хв.
Вікові обмеження
16+