Реальна білка 2 (0+)

Реальна білка 2 (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Реальна білка 2» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Реальная белка 2 / The Nut Job 2: Nutty by Nature

Головний герой мультфільму, білка на ім'я Злюк, як і раніше живе в парку, здійснюючи вилазки в місто. Колись всі думки Злюка займали горіхи, і він постійно прокручував в голові плани з їх видобутку. Тепер прийшов час для справ важливіших. Стало відомо, що парк, в якому живе безліч родичів Злюка, хочуть знести. Жадібний мер міста хоче побудувати тут парк розваг. Вже готові величезні машини, які швидко зрівняють парк із землею. Але допустити цього не можна, адже тоді всі позбудуться своїх домівок. На допомогу Злюку і його друзям приходить біла миша містер Фенг разом зі своєю мишачою армією. Проти такої кількості тварин ніяка техніка не вистоїть.

Мультфільм «Реальна білка 2» є продовженням однойменного мультфільму, який вийшов на екрани в 2014 році. Про роботу над новим проектом заявили через тиждень після прем'єри першої частини. Крім улюблених героїв, у фільмі з'являться білі миші на чолі зі своїм ватажком, якого в англомовній версії озвучив Джекі Чан.

imbd_logo Created with Sketch.
5.4/10
Рік
2017
Країна
Канада, США, Південна Корея
Мова дублювання
українська
Жанр
комедія, мультфільм, пригоди, сімейний
В головних ролях
Уілл Арнетт, Кетрін Хайгл, Майя Рудольф, Джекі Чан, Ізабела Монер
Режисер
Келлан Брукнер
Сценарій
Келлан Брукнер, Пітер Лепеніотіс
Прокат
З 17 серпня 2017, орієнтовно по 20 вересня 2017
Прем'єрний період
До 23 серпня 2017
Знижки в будні та вихідні весь день
З 24 серпня 2017 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
92 хв.
Вікові обмеження
0+