The Royal Opera: La Boheme (мовою оригіналу) (0+)

The Royal Opera: La Boheme (мовою оригіналу) (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «The Royal Opera: La Boheme (мовою оригіналу)» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

The Royal Opera: La Boheme

Злиденний поет Рудольф знайомиться з вишивальницею Мімі, й вони відразу закохуються одне в одного. Та їхнє щастя виявляється під загрозою, коли Рудольф дізнається, що Мімі тяжко хвора...

Новою постановкою «La Boheme» Пуччіні керує відомий режисер Річард Джонс («Борис Годунов», «Триптих»). Неповторна у своїй дотепній та пристрасній суміші комедії з трагедією, опера розповідає про життя творчих молодих людей, що сяк-так заробляють собі на хліб у богемному кварталі Парижа, столиці XIX століття. Джонс привносить у популярний класичний твір притаманну йому проникливість, підкреслену надзвичайними декораціями Стюарта Ленга, стилізованих під 1850-ті роки.

Створена генієм Пуччіні романтична картина богемного Парижа, з його незабутньою музикою та любовною історією з повсякденного життя, завоювала серця слухачів по всьому світу. «Богема» — одна з найбільш популярних опер. Вперше вона була поставлена в Ковент-Ґарден у 1897 році та з того часу виконувалася там понад 500 разів.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2017
Країна
Велика Британія
Мова
оригінал (з українськими субтитрами)
Жанр
опера
В головних ролях
Ніколь Кар, Майкл Фабіано, Маріуш Квечень, Надін Сьєрра
Режисер
Річард Джонс
Сценарій
-
Прокат
16 листопада 2017
Тривалість
163 хв. (з антрактом 12 хв.)
Вікові обмеження
0+