Незнайомці: Жорстокі ігри (18+)

Незнайомці: Жорстокі ігри (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Незнайомці: Жорстокі ігри» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Незнакомцы: Жестокие игры / The Strangers: Prey at Night

Подружжя Сінді (Крістіна Хендрікс) та Майк (Мартін Хендерсон) разом зі своїми дорослими дітьми Кінсі (Бейлі Медісон) та Люком (Льюїс Пуллман) вирушають у подорож, аби побути разом. Вони запланували зупинитися у трейлерному парку. Тут же мають зустрітися зі своїми родичами. Однак відпочити їм не судилося. Одразу по приїзді біля їхнього трейлера з’являються троє людей у масках. І наміри незнайомців очевидні – вони розгортають жорстоку гру з членами родини.

Фільм жахів «Незнайомці: Жорстокі ігри» – це сиквел до стрічки «Незнайомці», що вийшла у 2008 році. Обидва фільми починаються з інформації про те, що вони засновані на реальних подіях, хоча насправді є цілком вигаданими. Сценарієм та режисурою першої стрічки займався Браян Бертіно, цього разу він лише писав сценарій спільно з Беном Кетаі, а зрежисував фільм Йоханнес Робертс («Синя безодня», «По той бік дверей»). Крістіна Хендрікс погодилася знятись у стрічці не читаючи сценарій, оскільки є фанаткою першої частини.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2018
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
хоррор, виживання
В головних ролях
Крістіна Хендрікс, Бейлі Медісон, Мартін Хендерсон, Деміен Маффей
Режисер
Йоханнес Робертс
Сценарій
Браян Бертіно, Бен Кетай
Прокат
З 12 квітня 2018, орієнтовно по 25 квітня 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 12 квітня (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
85 хв.
Вікові обмеження
18+