The Vatican Museums 3D (мовою оригіналу) (0+)

The Vatican Museums 3D (мовою оригіналу) (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «The Vatican Museums 3D (мовою оригіналу)» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

The Vatican Museums 3D

«The Vatican Museums 3D» - це масштабна постановка, над якою працювала команда з 40 професіоналів. Ви побачите всю пишноту музеїв, унікальні нічні кадри залів, що зберігають рідкісні та безцінні твори світового мистецтва всіх історичних епох. Завдяки унікальному поєднанню звичайного 3D і тривимірних технологій, які в кіно використовують Джеймс Кемерон і Тім Бертон, глядачі немов потрапляють всередину великих творів: «входять» у картини Караваджо, «торкаються» статуй Лаокоона і Бельведерського торса, зачаровуються статуями Сікстинської капели, які ще ніколи не мали такий реалістичний вигляд на екрані.

Ваш шлях пройде від класичних скульптур і П'єти Мікеланджело Антоніоні до сучасних скульптур Лучо Фонтані; від картин Джотто, Леонардо Да Вінчі та Караваджо до Ван Гога, Шагала та Далі; від видатних фресок у Станцах Рафаеля (таких, як «Афінська школа») до неймовірних творів Мікеланджело в Сикстинській капелі («Створення Адама», «Страшний суд» та інші). Неймовірна емоційна подорож крізь минуле, сьогодення і майбутнє, провідником якої стане директор музеїв Ватикану, професор Антоніо Паолуччі, що став голосом фільму.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2017
Країна
Італія
Мова
англійська (без субтитрів)
Жанр
документальний
В головних ролях
-
Режисер
Марко Пьянджіані
Сценарій
-
Прокат
25 грудня 2017
Тривалість
65 хв.
Вікові обмеження
0+