Містер Штейн іде в онлайн (12+)

Містер Штейн іде в онлайн (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Містер Штейн іде в онлайн» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Мистер Штейн идет в онлайн / Un profil pour deux

П'єр (П'єр Рішар) вже в досить поважному віці. Він живе один і в своєму житті не бачить нічого радісного. Дочка щосили намагається оточити його турботою, але старому це ні до чого. Тоді дівчина просить свого брата допомогти батькові освоїти комп'ютер. Процес навчання, ясна річ, виявляється тривалим і виснажливим для всіх. Як виявилося, головне в цій справі – застосування нових знань. П'єр знаходить сайт знайомств і тепер його життя повне нових емоцій. Він створює профіль, видаючи себе за молодого чоловіка. Але коли 27-річна дівчина запросила його на побачення, на допомогу знову довелося кликати свого «вчителя».

Романтична комедія «Містер Штейн іде в онлайн» про милого дідуся, який освоїв нові способи спілкування, – нове творіння сценариста і режисера Стефана Робелі («А давайте жити разом?»). Музику до фільму написав Володимир Косма. Саме його твори можна почути у французьких фільмах «Іграшка», «Бум», «Бум 2».

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2017
Країна
Франція
Озвучений
українською мовою
Жанр
комедія
В головних ролях
П’єр Рішар, Фанні Валетт, Яніс Леспере
Режисер
Стефан Робелі
Сценарій
Стефан Робелі
Прокат
З 24 серпня 2017, орієнтовно по 30 серпня 2017
Прем'єрний період
До 27 серпня 2017
Знижки в будні та вихідні весь день
З 28 серпня 2017 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
105 хв.
Вікові обмеження
12+