Лагідна (мовою оригіналу) (16+)

Дивіться фільм Лагідна (мовою оригіналу) (16+) (Кроткая) у кінотеатрі Планета Кіно в Києві (Блокбастер, Степана Бандери проспект, 34В, метро Петрівка). До вашої уваги трейлер, афіша, розклад сеансів, ціна і можливість купити квитки на фільм Лагідна (мовою оригіналу) (16+) 2017 року.
Кроткая / A Gentle Creature

Події розгортаються у наші дні. На околиці віддаленого села живе самотня жінка (Василина Маковцева). На пошті їй повернули посилку, що призначалася ув’язненому чоловікові. З невідомих причин він її не отримав, тож жінка вирішує їхати до нього. Похмурі пейзажі, сірі будинки та непривітні люди – це все, що вона бачитиме дорогою. Тюремне місто зустрічає її зневагою та презирством.

Драма режисера та сценариста Сергія Лозниці «Лагідна» знята у копродакшені багатьма країнами – Францією, Україною, Росією, Литвою, Латвією, Німеччиною та Нідерландами. У сюжеті можна знайти посилання на однойменний твір Достоєвського, у якому Лозниця черпав натхнення. З деяких деталей зрозуміло, що у картині показана саме Росія, хоча відкритим текстом це ніде не говориться. Не вказуються також імена героїв та назви населених пунктів. Зйомки велися у Литві та Латвії влітку 2016 року. На Канському кінофестивалі стрічка була представлена у конкурсній програмі.

Рік
2017
Країна
Росія, Франція, Україна, Німеччина, Нідерланди, Литва
Мова дублювання
російська (з українськими субтитрами)
Жанр
драма
В головних ролях
Василина Маковцева, Валеріу Андрюце
Режисер
Сергій Лозниця
Сценарій
Сергій Лозниця
Прокат
З 12 жовтня 2017, орієнтовно по 18 жовтня 2017
Знижки в будні та вихідні весь день
З 12 жовтня 2017
Тривалість
143 хв.
Вікові обмеження
16+