Вісімка

Вісімка (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Вісімка» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Восьмерка /

Дії картини «Вісімка» розгортаються в одному з російських міст. Один із головних героїв – Герман (Олексій Манцигін). Він, як і його друзі, нещодавно відслужив у армії та вирішив пов’язати своє життя із силовими структурами. Одного разу під час бійки у місцевому клубі омоновець знайомиться з дівчиною неймовірної краси. Однак Аглая (Вільма Кутавічюте) не вільна, її кохає місцевий кримінальний авторитет Буц (Артур Смольянінов). Ніхто з хлопців не збирається поступатися іншому. А від самої дівчини та її вибору залежать мало. Конфлікт набирає обертів та у з’ясовування стосунків опиняються втягнутими доволі багато людей – омоновці міста з одного боку та усі його бандити – з другого.

У основу картини лягла повість Захара Прилєпіна, він же виконав і одну з другорядних ролей у фільмі. Режисер картини – Олександр Учитель, володар призу Золотий «Святий Георгій» Московського кінофестивалю за фільм «Космос як передчуття».

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2013
Країна
Росія
Мова дублювання
оригінал
Жанр
бойовик, мелодрама
В головних ролях
Артур Смольянінов, Вільма Кутавічюте, Олексій Манцигін, Олександр Новін, Артем Бистров
Режисер
Олександр Учитель
Сценарій
Олександр Міндадзе, Захар Прилепін, Юлія Панкосьянова
Прокат
З 08 травня 2014
Тривалість
85 хв.
Вікові обмеження
14 років