Мандрівка часу

Мандрівка часу (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Мандрівка часу» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Путешествие времени / Voyage of Time: Life

Фільм показує нашу планету такою, якою ми її не звикли бачити. Піщинка в нескінченному океані всесвіту, вона з'явилася і дала життя мільярдам живих істот. Це історія появи Землі, паралельно процеси появи зірок і континентів, зародження галактик і вулканів, нових світів і нового життя.

Документальний фільм «Мандрівка часу» покаже нашу планету з моменту її появи і до наших днів. Це новий проект режисера і сценариста Терренса Маліка, над яким він працював починаючи з кінця 1970-х років. Щоб зобразити нашу планету у всій її величі, Малік знімав ті її куточки, які в найменшій мірі схильні до впливу часу. Працювали в Ісландії, Чилі на Соломонових островах, Палау і Папуа, Нова Гвінея. Також знімали на південному заході США і на Гаваях. Фільм знятий в двох версіях – короткій, і більш розгорнутій (90 хвилинній). Прем'єра картини відбулася на Венеціанському міжнародному кінофестивалі в 2016 році.

imbd_logo Created with Sketch.
6.4/10
Рік
2016
Країна
США, Німеччина, Франція
Озвучений
українською мовою
Жанр
документальний, драма
В головних ролях
Кейт Бланшетт, Джамал Кавіл, Мейша Діатта, Ягазі Емезі
Режисер
Терренс Малiк
Сценарій
Терренс Малiк
Прокат
З 13 квітня 2017, орієнтовно по 10 травня 2017
Знижки в будні та вихідні весь день
З 13 квітня 2017 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
90 хв.
Вікові обмеження
12+