Мандрівка часу

Дивіться фільм Мандрівка часу (Путешествие времени) у кінотеатрі Планета Кіно в Києві (Блокбастер, Степана Бандери проспект, 34В, метро Петрівка) До вашої уваги розклад сеансів, вартість квитків, опис та додаткова інформація про стрічку Мандрівка часу.

Путешествие времени/Voyage of Time: Life

Чому варто купувати online?
показати
Найкращі місця
не проґавиш квиток, поки їдеш до кінотеатру
Жодних черг
ми цінуємо твій час та спокій
Не треба друкувати
покажи квиток у мобільному додатку
переконали!
Фільтри:
технології:
формати:
13:34

25 квітня вт

cinetech+, 2d

26 квітня ср

cinetech+, 2d

Фільм показує нашу планету такою, якою ми її не звикли бачити. Піщинка в нескінченному океані всесвіту, вона з'явилася і дала життя мільярдам живих істот. Це історія появи Землі, паралельно процеси появи зірок і континентів, зародження галактик і вулканів, нових світів і нового життя.

Документальний фільм «Мандрівка часу» покаже нашу планету з моменту її появи і до наших днів. Це новий проект режисера і сценариста Терренса Маліка, над яким він працював починаючи з кінця 1970-х років. Щоб зобразити нашу планету у всій її величі, Малік знімав ті її куточки, які в найменшій мірі схильні до впливу часу. Працювали в Ісландії, Чилі на Соломонових островах, Палау і Папуа, Нова Гвінея. Також знімали на південному заході США і на Гаваях. Фільм знятий в двох версіях – короткій, і більш розгорнутій (90 хвилинній). Прем'єра картини відбулася на Венеціанському міжнародному кінофестивалі в 2016 році.

Рік
2016
Країна
США, Німеччина, Франція
Озвучений
українською мовою
Жанр
документальний, драма
В головних ролях
Кейт Бланшетт, Джамал Кавіл, Мейша Діатта, Ягазі Емезі
Режисер
Терренс Малiк
Сценарій
Терренс Малiк
Прокат
З 13 квітня 2017, орієнтовно по 26 квітня 2017
Знижки в будні та вихідні весь день
З 13 квітня 2017 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
90 хв.
Вікові обмеження
12+