Прогулянки з динозаврами 3D

Прогулянки з динозаврами 3D (2013) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Прогулянки з динозаврами 3D» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Прогулки с динозаврами 3D / Walking with Dinosaurs 3D

Захопливі «Прогулянки з динозаврами 3D» - 80-хвилинна анімаційна картина про життя тих, хто населяв нашу планету багато мільйонів років тому. У центрі сюжету – наймолодший член родини динозаврів Патчі. Він недосвідчений та незграбний, по-дитячому лагідний та добрий. Однак, аби жити у світі, який приховує у собі нескінченно багато небезпек, його доведеться навчитися відстоювати свої інтереси. І настане час, коли саме Патчі зможе очолити велику родину та знаходити для своїх родичів надійні способи виживання.

Анімаційний фільм «Прогулянки з динозаврами 3D» створено спеціально для перегляду у форматі 3D. Аби правдоподібно та максимально реалістично відтворити населений динозаврами світ, творці використали інноваційні технології CGI. Життя прадавніх істот, те, як вони харчувались та розмножувались, як будували відносини один з одним – не вигадка. Для максимальної історичної достовірності команда мультиплікаторів консультувалась з істориками та використала їх найновіші відкриття при розробці сюжету. Із безлічі фільмів про динозаврів саме «Прогулянка» дозволить поринути у їхній світ та відчути усю його небезпеку.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2013
Країна
Великобританія, США, Австралія
Мова дублювання
українська
Жанр
сімейний
В головних ролях
Чарлі Роу, Ангурі Райс
Режисер
Баррі Кук, Ніл Найтінгейл
Сценарій
Джон Коллі
Прокат
З 19 грудня 2013
Тривалість
80 хв.