Чому він?

Чому він? (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Чому він?» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Почему он? / Why Him?

Кожен чоловік, у якого підростає дочка, хоч раз задавався питанням – чи знайдеться на світі хлопець, гідний його улюбленої дівчинки? Не був впевнений в існуванні такої людини і Нед (Брайан Кренстон). І ось настав відповідальний момент – його дочка Стефані (Зої Дойч) вирішила познайомити сім'ю зі своїм обранцем Лердом (Джеймс Франко). Всі сумніви залишилися позаду, Нед впевнений – вже хто-хто, а цей тип точно не пара для його крихітки. А Лерд тим часом дуже старається сподобатися – називає Неда татом і навіть татуювання з його портретом зробив. Незрозуміло, чому батькові не подобається така відкритість і щирість хлопця?

Комедія «Чому він?» Присвячена темі знайомства батьків з обранцем дочки. Режисер і співавтор сценарію картини Джон Гамбург має досвід роботи з таким сюжетом («Знайомство з Факерами», «Знайомство з батьками»). Над створенням комедії почали працювати в 2014 році. Основні зйомки почалися в лютому 2016 року в Лос-Анджелесі.

imbd_logo Created with Sketch.
6.2/10
Рік
2016
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
комедія
В головних ролях
Брайан Кренстон, Джеймс Франко, Зої Дойч, Гриффін Глюк, Меган Маллаллі
Режисер
Джон Гамбург
Сценарій
Джон Гамбург, Йен Хелфер
Прокат
З 12 січня 2017, орієнтовно по 15 лютого 2017
Прем'єрний період до
18 січня 2017 р.
Знижки в будні та вихідні весь день з
19 січня 2017 р. (у Львові Форум не діють)
Тривалість
111 хв.
Вікові обмеження
18+