Диво-жінка (12+)

Диво-жінка (2017) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Диво-жінка» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Чудо-женщина / Wonder Woman

Головна героїня фільму – Діана (Галь Гадот). Вона принцеса амазонок, мила, добра і привітна дівчина. Але якщо вам не пощастило стати її ворогом, то ви взнаєте Діану зовсім з іншого боку. Крім ідеального володіння технікою бою, вона має в розпорядженні ласо, за допомогою якого змушує всіх говорити тільки правду. На острові, де живе Діана, зазнає аварії літак. Пілот Стів Тревор (Кріс Пайн) розповідає дівчині про війну, яка охопила весь світ. Діана не може залишатися осторонь і разом зі Стівом вступає в битву за мир.

Фантастичний бойовик «Диво-жінка» розповідає про героїню з всесвіту DC Comics. Фільм є четвертим за рахунком в розширеному всесвіті DC. Перша поява героїні на сторінках коміксів відбулося в грудні 1941 року. Відтоді принцеса амазонок не втрачає свою популярність. Плануючи зйомки фільму про Чудо-жінку в режисерському кріслі неодмінно хотіли бачити саме жінку. Нею стала Петті Дженкінс.

imbd_logo Created with Sketch.
7.5/10
Рік
2017
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
фантастика, фентезі, бойовик, пригоди
В головних ролях
Галь Гадот, Робін Райт, Кріс Пайн, Конні Нільсен, Девід Тьюліс, Олена Аная, Люсі Девіс
Режисер
Петті Дженкінс
Сценарій
Аллан Хейнберг, Вільям М. Марстон, Зак Снайдер
Прокат
З 01 червня 2017, орієнтовно по 19 липня 2017
Прокат у технології IMAX та 4DX
До 21 червня 2017
Прем'єрний період
До 07 червня 2017
Знижки в будні та вихідні весь день в технологіях ІМАХ та Cinetech+
З 08 червня 2017 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
141 хв.
Вікові обмеження
12+