Життя Пі

Життя Пі (2012) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Життя Пі» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Жизнь Пи /

Навряд чи в сучасному кінематографі знайдеться пригодницький трилер, настільки явно підштовхуючий глядача до роздумів про устрій світу. Головний герой фільму «Життя Пі» - індійський підліток, який вижив після страшної корабельної аварії. Він опинився в рятувальній шлюпці, притому не один. Разом з хлопчиком врятувався бенгальський тигр ...

Спершу хижак, зрозуміло, спробував вгамувати свій голод юним супутником, але відвага хлопця не дала йому цього зробити. В результаті між звіром і головним героєм фільму зав'язується справжня дружба.

Індійському підлітку і бенгальському тигру належить провести на борту шлюпки дев'ять місяців - саме стільки вона дрейфувала по просторах Тихого океану. Цей період і складе основний зміст майбутньої картини. Перед глядачем розгорнеться зворушлива історія становлення дивовижних взаємовідносин між людиною і хижим звіром. Ці відносини не можна назвати прихильністю або дружбою. Це, швидше, якийсь зв'язок, який відбувається на глибинному первісному рівні, коли два дитя природи виявилися в однаковому становищі і розуміють один одного без слів.

Щоб витягнути глядача на волю з міцної клітки його свідомості, необхідно, для початку, розхитати її прути. Філософська алегорія, наведена письменником Янном Мартель в його романі, справляється з цим завданням чудово. Безсумнівно, вийде це і у режисера Енга Лі, що взявся за екранізацію цієї дивовижної історії.

«Життя Пі» - фільм про пригоди, сподівання і дивовижну дружбу. Нас чекає зачарована історія, в якій межі між такими поняттями, як «добро» і «зло», «раціональне» і «ірраціональне» стираються без залишку.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2012
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
драма, пригоди
В головних ролях
Сурадж Шарма, Ірфан Кхан, Жерар Депардьє, Табу, Аділь Хуссейн, Аюш Тандон
Режисер
Енг Лі
Сценарій
Девід Мегі, Ян Мартел
Прокат
З 03 січня 2013
Тривалість
145 хв.