Жінка у чорному

Жінка у чорному (2012) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Жінка у чорному» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Женщина в черном /

Фільм знятий за мотивами однойменного роману сучасної британської письменниці Сюзан Хілл. Дії картини розгортаються у кінці XIX століття. Незважаючи на те, що люди активно користуються такими дарами технологічного прогресу, як залізниці, автомобілі та телеграф, вони як і раніше залишаються безсилими перед невідомими надприродними силами.

Режисер Джеймс Уоткінс постарався налякати глядача не кількістю монстрів, несподіваних сцен і лякаючих звуків, а поступовим нагнітанням атмосфери. В результаті вийшов чудовий фільм жахів, який повністю приковує до себе глядача і занурює його в лякаючий паралельний світ.

Головну роль в картині «Жінка в чорному» зіграв Деніел Редкліфф, відомий всьому світу по головній ролі в сазі «Гаррі Поттер». У фільмі він постає перед глядачем у зовсім іншому амплуа. Він грає молодого лондонського юриста на ім'я Артур Кіппс, який змушений залишити маленького сина і відправитися в відокремлене село, розташоване на півночі, для того, щоб привести в порядок документи, що залишилися після смерті господаря маєтку Іл Марш. Діставшись до місця призначення, Артур поступово починає помічати, що все в цьому селі якось не так. Герой ще більше зміцнюється в своїх припущеннях, коли зустрічає на кладовищі загадкову жінку в чорному, і саме ця зустріч знаменує початок неподдающихся здоровому глузду смертей жителів села.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2012
Країна
Швеція, Канада, Великобританія
Мова дублювання
українська
Жанр
жахи, триллер, драма
В головних ролях
Деніел Редкліфф, Кірен Хайдз, Джанет МакТір, Девід Бурк, Шон Дулі, Емма Шорі, Хермон Моллі, Софі Стакі, Міша Хендлі, Джессіка Рейне
Режисер
Джеймс Уоткінс
Сценарій
Джейн Голдман, Сьюзен Хілл
Прокат
З 12 квітня 2012
Тривалість
95 хв.