Кадавер (16+)

Кадавер (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Кадавер» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Одержимость Ханны Грэйс / The Possession of Hannah Grace

Колишня поліцейська Меган Рід (Шей Мітчелл) влаштувалася працювати до моргу. Її ніколи не лякали тиша, близькість трупів та самота. Тож проблем ніяких виникнути не могло. Та в перше ж її нічне чергування до моргу привозять тіло жінки, яка загинула під час проведення над нею обряду екзорцизму. Тихий і зрозумілий для Меган порядок роботи порушують тривожні відчуття. Чим більше наростає тривога, тим зрозумілішим стає, що сутність, яку намагалися вигнати з тієї жінки, нікуди не поділася. Вона ось тут, поряд, і не готова легко здаватися. А Меган дуже добре підходить цій істоті для реалізації подальших планів.

Фільм жахів «Кадавер» зняв режисер Дідерік Ван Ройєн з Нідерландів. Окрім численних короткометражок та роботи на телебаченні у його доробку переважно трилери. Сценарій писав Брайан Сів (серіал «Перевертень»). Назва фільму змінювалась в процесі роботи. Перший варіант назви Cadaver, що у перекладі мертве тіло, змінили згодом на The Possession of Hannah Grace – Одержимість Хани Грейс.

imbd_logo Created with Sketch.
5.1/10
Рік
2018
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
жахи
В головних ролях
Шей Мітчелл, Стана Катіч, Грей Деймон, Луіс Гертем, Лексі Рот, Джакоб Мінг-Трент, Дж. П. Валенті
Режисер
Дідерік Ван Ройєн
Сценарій
Брайян Сів
Прокат
З 06 грудня 2018, орієнтовно по 19 грудня 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 06 грудня 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
86 хв.
Вікові обмеження
16+