Балерина

Балерина (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Балерина» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Ballerina

У кожного з нас є мрія. Тільки хтось нічого не робить, щоб її наблизити, а хтось готовий зі шкіри геть лізти, аби її здійснити. Феліс завжди хотіла танцювати. Ось тільки як бути, якщо тобі всього 11 років і ти живеш в дитячому будинку? У своєму бажанні підкорити сцену вона не зупиниться ні перед чим. Тому дівчинка біжить у Париж і там вступає до балетної школи. І нехай вона не володіє блискучою технікою і не займалася балетом раніше, але вона як ніхто інший хоче танцювати і вірить в свою мрію.

Мультфільм «Балерина» про цілеспрямовану дівчинку знятий спільно аніматорами з Франції та Канади. Для максимально достовірного зображення сцен з танцями використовувалася техніка захоплення руху. Артисти балету Орелі Дюпон і Джеремі Белінгард виконали всі танці героїв фільму. Прем'єра картини відбулася на дитячому кінофестивалі в Парижі в жовтні 2016 року і була високо оцінена як критиками, так і юними поціновувачами мультфільмів.

imbd_logo Created with Sketch.
6.8/10
Рік
2016
Країна
Франція, Канада
Мова дублювання
українська
Жанр
мультфільм, мюзикл, пригоди, сімейний
В головних ролях
Ель Фаннінг, Дейн ДеХаан
Режисер
Ерік Саммер, Ерік Уорін
Сценарій
Керол Ноубл, Лорен Зейтун
Прокат
З 26 січня 2017, орієнтовно по 22 березня 2017
Прем'єрний період до
01 лютого 2017 р.
Знижки в будні та вихідні весь день з
02 лютого 2017 р. (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
89 хв.
Вікові обмеження
0+