Чорна меса

Чорна меса (2015) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Чорна меса» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Черная месса / Black Mass

Події розгортаються у Бостоні. Ірландську мафію очолює Джеймс «Уайти» Балджер (Джонні Депп), брат місцевого сенатора Вільяма Балжера (Бенедикт Камбербетч). З одного боку, він – безжалісний злочинець, на чиєму рахунку майже два десятки життів, з іншого – інформатор ФБР, який своїми діями наближає торжество правосуддя. Понад 30 років Балджер примудрявся балансувати між цими двома світами, уникаючи покарання за свої злочини.

Бостон завжди славився своєю кримінальною атмосферою. Про розбірки місцевих гангстерів знято чимало фільмів. Кримінальна драма «Чорна меса» – один із них. Сюжет ґрунтується на реальних подіях. Джонні Депп, який виконав головну роль, мав намір піти з проекту, проте повернувся, коли сценарист Джез Баттеруорт допрацював сюжет, наблизивши його до оригінальної історії. Життя геніального злочинця не вперше надихає режисерів. У 2006 році Мартін Скорсезе зняв фільм «Відступники», який завоював 4 премії «Оскар».

imbd_logo Created with Sketch.
6.9/10
Рік
2015
Країна
США
Мова дублювання
українська, російська (Ялта)
Жанр
бойовик, драма, кримінал
В головних ролях
Джонні Депп, Дакота Джонсон, Бенедикт Камбербетч, Джуно Темпл, Джоел Едгертон, Кевін Бейкон
Режисер
Скотт Купер
Сценарій
Джез Баттеруорт
Прокат
З 29 жовтня 2015 по 25 листопада 2015
Знижки в будні та вихідні весь день з:
19 листопада 2015 р.
Тривалість
122 хв.
Вікові обмеження
16 років