Зменшення (12+)

Дивіться фільм Зменшення (12+) (Короче) у кінотеатрі Планета Кіно в Києві (Блокбастер, Степана Бандери проспект, 34В, метро Петрівка) До вашої уваги розклад сеансів, вартість квитків, опис та додаткова інформація про стрічку Зменшення (12+).
Короче / Downsizing

Наша планета давно вже страждає від перенаселення. Комусь не вистачає їжі, комусь не вистачає вільного простору, а комусь – статків на розкішне життя. Вчені винайшли спосіб безповоротно зменшувати людей. Це дозволить економити природні ресурси. Тепер крихітні чоловіки та жінки – зростом усього 13 см – ведуть повноцінне життя у своєму окремому від звичайних людей світі. Пол (Метт Деймон) разом із дружиною Одрі (Крістен Віг) наважуються на зменшення.

Фантастична комедія «Зменшення» знята людьми, що розуміються на нетривіальних сюжетах. Режисером Александром Пейном, який долучився до написання сценарію, має дві статуетки «Оскар» за кращий адаптований сценарій. Працювали спільно з Джимом Тейлором, який також має «Оскар» за кращий сценарій. Виконавець головної чоловічої ролі Метт Деймон теж відзначений кіноакадемією за кращий сценарій у 1998 році. Серед претенденток на головну жіночу роль була Різ Уізерспун, яка згодом вибула з проекту. Зйомки проходили у Канаді, США та Норвегії.

Рік
2017
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
комедія, драма, фантастика
В головних ролях
Метт Деймон, Крістен Віг, Лора Дерн, Крістоф Вальц, Джейсон Судейкіс
Режисер
Александр Пейн
Сценарій
Александр Пейн, Джим Тейлор
Прокат
З 01 лютого 2018, орієнтовно по 28 лютого 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 01 лютого 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
135 хв.
Вікові обмеження
12+