Астрал: Глава 3

Астрал: Глава 3 (2015) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Астрал: Глава 3» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Астрал: Глава 3 / Insidious: Chapter 3

Сюжет третього фільму франшизи, на відміну від двох попередніх, не стосуватиметься сім'ї Ламберт. Головна героїня – дівчина Куїн (Стефані Скотт) лежить удома з переломом ноги. Романтика, яка виникла між нею і сусідом раптово переривається, коли Куїн розуміє, що в їх відносинах бере участь третя сторона, невідома їй сила. Зустріч з надприродним спонукає сім'ю звернутися по допомогу до екстрасенса Елліс Рейнер (Лін Шей).

Фільм жахів «Астрал: Глава 3» – це продовження франшизи, розпочатої майстром жанру Джеймсом Воном. Картина стане режисерським дебютом беззмінного сценариста серії Лі Уеннелла. Відразу ж після початку роботи над картиною було оголошено, що вона не буде прив'язана до останньої сцені попереднього фільму. Перші тизери фільму жахів натякали на те, що місцем проживання лякаючої істоти стане вентиляційна шахта будинку. Прем'єра неодноразово переносилася на різні дати від 3 квітня до 5 червня 2015 року.

imbd_logo Created with Sketch.
6.1/10
Рік
2015
Країна
США
Мова дублювання
українська, російська (Ялта)
Жанр
жахи
В головних ролях
Стефані Скотт, Дермот Малруні, Енгус Семпсон, Лі Уеннелл, Лін Шей, Тейт Берні
Режисер
Лі Уеннелл
Сценарій
Лі Уеннелл
Прокат
З 04 червня 2015 по 01 липня 2015
Прокат в форматі 2D до:
Одеса Таїрова - до 24 червня 2015 р.
Знижки в форматі 2D з:
На всі сеанси встановлені мінімальні ціни відповідно до договору з дистриб'ютором, нижче яких кінотеатр не має права опускати ціни.
Тривалість
97 хв.
Вікові обмеження
16 років