Джой

Джой (2016) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Джой» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Джой / Joy

Головна героїня фільму – Джой Мангано (Дженніфер Лоуренс), мати-одиначка, яка самостійно виховує трьох дітей. Джой не може дозволити собі розслабитися і поринути у хатню роботу, а також не упускає жодної можливості заробити. Вона робить все, щоб полегшити своє життя. Втомившись порсатися з миттям підлог, вона винаходить механізм, що дозволяє віджати швабру, не замочивши рук. Почавши з сотні екземплярів для місцевих магазинів та профільних виставок, Джой зуміла зробити свій винахід популярним у всьому світі.

В основу біографічної драми «Джой» лягло життя Джой Мангано, винахідниці та підприємця. Перенести на екран історію появи бізнес-імперії зважився Девід О. Рассел. Він написав сценарій і зайняв режисерське крісло. Як і у найбільш успішних своїх фільмах «Мій хлопець псих» і «Американська афера», Рассел запросив виконати провідні ролі Дженніфер Лоуренс, Роберта Де Ніро і Бредлі Купера.

imbd_logo Created with Sketch.
6.6/10
Рік
2016
Країна
США
Мова дублювання
українська, російська (Ялта)
Жанр
драма, комедія, біографія
В головних ролях
Дженніфер Лоуренс, Роберт Де Ніро, Бредлі Купер, Даша Поланко, Елізабет Рем, Вірджинія Медсен
Режисер
Девід О. Рассел
Сценарій
Девід О. Рассел, Енні Мумоло
Прокат
З 21 січня 2016 по 03 лютого 2016
Прем'єрний період до:
24 січня 2016 р.
Знижки в будні до 18:00 з:
25 січня 2016 р.
Тривалість
124 хв.
Вікові обмеження
0+