Цей фільм доступний для людей з порушенням зору або слуху.
Субтитри чи звукоописи будуть відтворюватись в твоєму смартфоні паралельно з подіями фільму.
Звукоопис доступний через застосунок «Подив». Для перегляду фільму з адаптованими субтитрами треба повідомити адміністрацію кінотеатру перед показом.
Посилання для завантаження та детальну інформацію читай на сторінці про «Доступне кіно».
Важлива інформація:
Щоб дізнатись, чи працює потрібний тобі кінотеатр, перейди в наш телеграм-канал: https://t.me/plankiua.
Якщо твій сеанс буде перервано, не хвилюйся, Планета Кіно поверне тобі квитки!
Що робити — читай на нашому сайті в розділі «Допомога».
Зверни увагу! Під час та після тривалих повітряних тривог, ми отримуємо багато запитів через масові скасування сеансів. У таких випадках ми можемо відключити телефонну лінію у разі перевантаження, а час нашої відповіді в месенджерах та на пошті через велику чергу може займати до однієї доби.
Гардероб:
Ми вирішили, що гардероб під час війни не працюватиме. Черга до гардеробу, що змушує глядачів затримуватися в кінотеатрі, та сигнал тривоги — комбінація, якої ми прагнемо уникнути. Для нас важливо, щоб у разі повітряної тривоги глядачі могли максимально швидко дістатися укриття та мали з собою власні речі. До того ж, через нестабільну ситуацію з електроенергією та теплопостачанням у залах може бути прохолодно.
Фільм озвучений українською — переклад накладений поверх оригінальної мови акторів.
Про фільм
Чеський письменник Мілан Кундера більш як тридцять років не давав інтерв'ю. «Усе, що я хотів сказати, я вже сказав у своїх творах», – пояснює автор, чия загадковість тільки посилює інтерес. Режисер Мілош Шмідмайєр реконструює чеський та французький періоди життя письменника й намагається по фрагментах скласти портрет Мілана Кундера з його власних архівних записів та розповідей друзів і колег, літературних критиків і видавців, істориків та режисерів.
Навіщо дивитися
Мілан Кундера – один із найвидатніших романістів XX століття, якого вважали потенційним лауреатом Нобелівської премії з літератури. Свій найвідоміший твір – «Нестерпну легкість буття» – він написав вже в еміграції. З російською окупацією Чехословаччини Мілан Кундера разом із дружиною були змушені виїхати до Франції: «У той час усім керували росіяни, і саме вони вирішили, що я більше не чех». У червні цього року серце письменника зупинилось. Чеське громадянство він зміг відновити лише за 4 роки до смерті. Нелюбов до всього російського Кундера зберіг на все життя.
Про режисера
Свій перший документальний фільм – «Тримайся за цю мрію» – Мілош Шмідмайєр присвятив чеському режисеру Мілошу Форману («Пролітаючи над гніздом зозулі», «Амадей»). Під час роботи на чеському телебаченні Шмідмайєр зняв низку документальних портретів про визначних постатей у чеській культурі, а згодом заснував власну продакшн-компанію Bio Illusion та зайнявся продюсуванням.
- Рік
- 2021
- Країна
- Чехія
- Мова
- українська (озвучений)
- Жанр
- документальний
- У головних ролях
- Іржі Брабець, Іржі Бартошка, Ніколя Бріансон, Жан-Клод Карр'єр, Жан-Поль Ентховен, Ален Фінкілкраут
- Режисер
- Мілош Шмідмайєр
- Сценарій
- Мілош Шмідмайєр, Якуб Ванса
- Прокат
- З 15 лютого 2024 до 21 лютого 2024
- Знижки
- З 15 лютого 2024
- Тривалість
- 95 хв.
- Вікові обмеження
- 16+