22 милі (16+)

22 милі (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «22 милі» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

22-а миля / Mile 22

У центрі сюжету – Джеймс Сільва (Марк Волберг). Він агент спеціального загону, для якого не існує задач, які вони не могли б виконати. Їх називають Привиди, бо жодні документи не фіксують їхнього існування. Привидів залучають там, де усі відомі методи не спрацювали. У Індонезії влада погрузла у корупції та злочинності. Місцевий поліцейський має беззаперечні докази порушень закону високопосадовцями. Цінного свідка потрібно якнайшвидше вивезти з країни, аби він міг дати свідчення. Лічені милі до аеропорту, звідки злітатиме секретний борт з цінним пасажиром, стануть найважчим шляхом, який доводилося здолати Джеймсу Сільві.

Бойовик «22 милі» зняв режисер Пітер Берг («Хенкок»). Сценарій писали спільно письменниця Лі Карпентер та Грем Роланд, який має великий досвід роботи над телесеріалами. Для обох це перший досвід написання сценарію для повнометражного кіно. Головну роль виконав Марк Волберг. Спільно з режисером Бергом він зайнявся продюсуванням стрічки.

imbd_logo Created with Sketch.
/10
Рік
2018
Країна
США
Мова дублювання
українська
Жанр
бойовик
В головних ролях
Марк Волберг, Лорен Кохен, Джон Малкович, Ронда Раузі, Іко Уайс, Сала Бейкер, Террі Кінні
Режисер
Пітер Берг
Сценарій
Грем Роланд
Прокат
З 23 серпня 2018, орієнтовно по 26 вересня 2018
Прокат у технології 4DX
До 05 вересня 2018
Знижки в будні та вихідні весь день у технології Cinetech+
З 23 серпня 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
95 хв.
Вікові обмеження
16+