Пригоди Паддінгтона

Пригоди Паддінгтона (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Пригоди Паддінгтона» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Приключения Паддингтона / Paddington

Події фільму «Пригоди Паддінгтона» починаються з того, що у Англію, на Паддінгтонський вокзал Лондона прибуває із далеких перуанських лісів ведмежа. Дружна родина Браун (Колін Ферт та Саллі Хокінс) вирішують взяти маленького акуратного ведмедика собі та називають його на честь залізничної станції Паддінгтоном. Такі справи обіцяють косолапому безхмарне існування на довгі роки, та все йде шкереберть. Зла токсидермістка (Ніколь Кідман) надумала зробити з ведмежати чучело для музею.

В основу фільму лягла серія книг про ведмедика, написана англійським дитячим письменником Майклом Бондом. Перші розповіді з’явились не для публікації, а із цікавості до незвичної іграшки, яка довго пилилася на полиці магазину та ніхто не хотів її купляти. Починаючи з 1958 року і до наших днів, Бонд видає розповіді про цього героя. Книги перекладені на 31 мову та вийшли загальним накладом понад 25 мільйонів. До даного проекту герой вже з’являвся на екрані – у мультсеріалі, знятому 1975 року.

imbd_logo Created with Sketch.
7.2/10
Рік
2014
Країна
Великобританія, Франція, Канада
Мова дублювання
українська
Жанр
комедія, сімейний
В головних ролях
Ніколь Кідман, Тім Дауні, Мадлен Уорролл, Лотті Стир, Джеффрі Палмер, Тереза Уотсон, Імелда Стонтон, Майкл Гембон, Бен Уішоу, Х'ю Бонневілль, Саллі Хокінс
Режисер
Пол Кінг
Сценарій
Пол Кінг, Майкл Бонд
Прокат
З 22 січня 2015 по 11 лютого 2015
Тривалість
95 хв.