Пітер Пен: У пошуках магічної книги (0+)

Пітер Пен: У пошуках магічної книги (2018) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Пітер Пен: У пошуках магічної книги» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Питер Пэн: В поисках магической книги / Peter Pan: The Quest for the Never Book

Пітер Пен разом зі своїми друзями, серед яких найкраща та найвеселіша в світі фея Дзинь, живе у Неверленді. У розпалі свято, та Пітеру нема чому радіти. Капітан Крюк вирішив скористатися нагодою та викрасти Пітера і його друзів. Разом з тим, підступними піратами викрадено принцесу Ліллі. Найпотужніше, що є у Неверленді – це Нігдешня книга. Вона опинилася у руках Капітана Крюка і тепер злодій без розбору застосовує усі найстрашніші заклинання. Окрім Пітера немає кому протистояти такому потужному злу.

Мультфільм «Пітер Пен: У пошуках магічної книги» – екранізація відомого сюжету від індійських мультиплікаторів. Герой вперше з’явився у книзі 1902 року. Він швидко набув шаленої популярності. Пітер Пен ставав героєм книг, про нього писали п’єси, що з успіхом йшли та досі йдуть на сценах по всьому світу. Перші спроби екранізації були ще в еру німого кіно. Дана стрічка є 16-ю у списку повнометражних фільмів та мультфільмів про хлопчика, що не хоче дорослішати.

imbd_logo Created with Sketch.
4.7/10
Рік
2018
Країна
Індія
Мова дублювання
українська
Жанр
анімація
В головних ролях
Сара Наточенні
Режисер
Ромейн Ван Ліемт, Раджив Чандрасекаран
Сценарій
Ромейн ван Ліємт
Прокат у Харкові
З 22 жовтня 2018
Основний прокат
З 25 жовтня 2018, орієнтовно по 21 листопада 2018
Знижки в будні та вихідні весь день
З 22 жовтня 2018 (у Львові (Forum Lviv) не діють)
Тривалість
88 хв.
Вікові обмеження
0+