Стівен Хокінг. Теорія всього

Стівен Хокінг. Теорія всього (2014) — розклад сеансів і продаж квитків на фільм «Стівен Хокінг. Теорія всього» у кінотеатрах Планета Кіно: Київ, Харків, Одеса, Львів, Суми.

Вселенная Стивена Хокинга / The Theory of Everything

Юний Стівен Хокінг (Едді Редмейн) стоїть на порозі найбільших відкриттів в області астрофізики, він тільки-но розпочав писати свою докторську дисертацію. Життя молодого вченого руйнує діагноз, згідно з яким Стівену залишилося жити не більше двох років. Джейн Вайлд (Фелісіті Джонс), закохана в Стівена, не тільки допомагає йому прийняти удар, але і вселяє в нього надію на те, що все подальше життя вони проживуть максимально повноцінно. Життя подружжя Хокінг – це доказ того, що любов допомагає подолати будь-які перешкоди.

Біографічна драма «Стівен Хокінг. Теорія всього» вийде на екрани завдяки сценаристу Ентоні МакКартену, який адаптував мемуари Джейн Хокінг і домігся її згоди на постановку. Виконавець головної ролі Едді Редмейн при підготовці до зйомок звертався за допомогою до хореографів і медиків, а також особисто спілкувався з людьми, які страждаючть від тієї ж недуги, що й Хокінг. 5 номінацій на премію «Оскар»: «Найкращий фільм», «Найкраща чоловіча роль», «Найкраща жіноча роль», «Найкраща музика до фільму», «Найкращий адаптований сценарій».

imbd_logo Created with Sketch.
7.7/10
Рік
2014
Країна
Великобританія
Мова дублювання
українська, російська (Ялта)
Жанр
драма, мелодрама, біографія
В головних ролях
Едді Редмейн, Фелісіті Джонс, Чарлі Кокс, Емілі Уотсон, Том Прайор, Софі Перрі
Режисер
Джеймс Марш
Сценарій
Ентоні Маккарті, Джейн Хокінг
Прокат
З 19 лютого 2015 по 18 березня 2015
Тривалість
123 хв.
Вікові обмеження
14 років