Планета Кіно, про яку всі мріяли Нарешті ми відкрили найбільший кінотеатр в Україні Планета Кіно у Києві!

Ми шукали трендові кінотехнології, створювали унікальні формати та завжди дослухалися до тебе, щоб зробити кіно комфортнішим.

І тепер ми втілили всі наші ідеї у новій
Планеті Кіно Київ!

Для тебе — найбільший в Україні 13-зальний кінотеатр, у якому немає «звичайних» залів. Тепер ми втілили усі найкращі кінотехнології в одному місці. А ще для тебе — наші фірмові фішки та зірковий сервіс Планеті Кіно!

Києве, Планета Кіно обертається навколо тебе!

кіноресторан

Насолодися вишуканим кіно в 3 залах

Ми переосмислили люксові тренди у кіно — тепер на найвибагливіших відвідувачів у кінозалах RE’LUX’ чекає:

 • Стильний лаунж і бар для довгих кінорозмов до чи після сеансу.
 • Коктейльна карта, створена спеціально для Планети Кіно Андрієм Ковальовим – автором витворів у Alchemist Bar і Parovoz Speak Easy.
 • Повноцінне finger-food-меню, яке можна замовити впродовж усього сеансу просто в зал — процес подачі та обслуговування розроблені під пильним наглядом Катерини Терехової, управляючого директора Serebro Restaurant And Music Bar.
 • Турботливе обслуговування вишколеним персоналом до і під час перегляду кіно.
 • Мегакомфортні персональні бокси з двох крісел, що розкладаються у міні-диван для максимального задоволення від кіно.
 • Система замовлень через планшети в підлокітниках, яка не буде відволікати від фільму.
кіноекстрім

Переживи шторм емоцій у залі

Ми задіємо всі твої почуття і подаруємо екстремальну насолоду від кіно у першому в Києві залі з унікальною технологією 4DX! Для тебе ми приготували:

 • Зали з кріслами, що синхронізовані із сюжетом – ти відчуєш круті повороти, турбулентність, вібрації та землетруси.
 • Екстремальні природні спецефекти просто в залі: дощ, туман і навіть блискавка.
 • Спеціальні аромати, щоб ти не просто дивився кіно, а переживав кожну його мить.
 • Яскраве 3D та насичені кольори.
кінокомфорт

Насолоджуйся кіно+ з максимальним комфортом у 8 залах

У Планеті Кіно немає «звичайних» залів, всі наші кінозали – поєднання найсучасніших технологій та твого абсолютного комфорту. Наша власна технологія Cinetech+ перетворює кіно на кіно+:

 • Зручні крісла з широкими підлокітниками.
 • Останній ряд у кінозалах має ще зручніші крісла, що розкладаються для максимального комфорту.
 • Спеціальна геометрія залів з особливо широкими проходами – ти не побачиш сусіда попереду.
 • Насичені кольори на великих посріблених (як у IMAX) екранах від стіни до стіни ввігнутої форми, що відбивають ще більше світла проекторів.
 • Яскраве 3D з круговою поляризацією, щоб ти побачив найкрутіші спецефекти.

IMAX

Ми «освіжили» наш зал IMAX – замінили крісла і покриття на підлозі та стінах. Незмінним залишилася унікальна технологія та твої враження від перегляду!

Кіномаркет

У Києві ми запустили перший Кіномаркет – новий формат кінобара. Тут можна самостійно, спокійно і без черг обирати серед широкого асортименту попкорн, напої та снеки – як у супермаркеті. І не хвилюйся – ніхто не підганятиме тебе. А ще ти зафанатієш від стенду із фірмовими сувенірами!

Персональні 3D-окуляри

У всіх залах (4DX, Cinetech+, RE'LUX'), крім технології IMAX, ми використовуємо персональні 3D-окуляри, які потрібно купувати окремо у касі кінотеатру або Кіномаркеті.

Тільки на перший погляд це незручно, дорого та обтяжливо! По-перше, вартість нових персональних 3D-окулярів символічна, вона дорівнює різниці, яку ти зазвичай доплачуєш у інших кінотеатрах за 3D сеанси, але отримуєш при цьому брудні та подряпані окуляри. По-друге, наші персональні 3D-окуляри продаються в індивідуальній упаковці, ними ніхто не користувався раніше, а значить на них немає чужих мікробів та подряпин. По-третє, ти можеш користуватися окулярами декілька разів і заощаджувати на кіно – на відміну від інших кінотеатрів, у нас сеанси у 3D та 2D коштують однаково.

Чи є в нас багаторазові безкоштовні окуляри?

Так, для демонстрації фільмів у 3D-форматі в IMAX ми використовуємо багаторазові 3D-окуляри, які після кожного сеансу миємо, сушимо та протираємо. На вході до залу IMAX контролер видає такі окуляри, та їх потрібно обов'язково повертати після закінчення сеансу. Але ми також пропонуємо купити власні окуляри IMAX у касі нашого кінотеатру! Це зручно, а використовувати їх можна декілька разів.

Команда, що турбується про тебе

Кожен член команди Планети Кіно Київ пройшов спеціальні тренінги й точно знає, як зробити твій перегляд кіно ще комфортнішим. Звертайся з будь-яких питань — ми завжди раді допомогти!