25 червня, сб
26 червня, нд
IMAX, Київ
Вартість квитків (2D)(3D)(IMAX)(IMAX 3D)(4DX)(4DX 3D)#KIHOPEСТОРАН

Уяви персональний кінолаунж, хостес пригощають тебе вишуканими напоями, шеф пропонує фірмові страви, а на екрані — кращі кіноновинки… Це не вечірка у Квентіна Тарантіно, а ексклюзивна концепція трендового кінозалу RE’LUX’ у новій Планеті Кіно у Києві! Релаксуй у затишному лаунжі, спробуй наш signature-коктейль, а під час фільму скуштуй ексклюзивне меню від шефа — просто замовляй їжу та напої через планшети у підлокотниках твого мегакомфортного боксу. Насолоджуйся ексклюзивним відпочинком у залах RE’LUX’ вже у червні!
#КІНОЕКСТРИМ

Ми задіємо всі твої почуття заради екстремального кінозадоволення у залах 4DX! Що таке супертехнологія 4DX у новій Планеті Кіно у Києві?! Це — зручні крісла, що рухаються разом з сюжетом, а ти відчуваєш круті повороти, землетруси або космічну турбулентність. Це також можливість просто у залі створити унікальні спецефекти: дощ, туман і навіть блискавки! А ще ми доповнюємо сюжет ароматами, щоб ти не просто дивися фільм, а переживав кіно! Вже у червні відчуй повне занурення у всіх вимірах з 4DX!
#КІНОКОМФОРТ

Задля твого абсолютного комфорту ми розробили технологію, що перетворює звичайне кіно на кіно зі знаком +. Зустрічай у Планеті Кіно у Києві зали Cinetech+! У них ми встановили посріблені екрани від стіни до стіни, що відбивають ще більше світла проекторів. А особлива геометрія залів створює ідеальну акустику та дозволяє розташувати крісла так, щоб ти забув про сусідів. До речі, останній ряд крісел розкладається у зручні дивани! А щоб кіно+ було тільки твоїм, купуй персональні 3D-окуляри! Коли ти дивишся кіно у персональних 3D-окулярах, ми не включаємо їх вартість у ціну квитка. Заощаджуй на своєму кіно+ у залах Cinetech+ вже з червня!